Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
FocusRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 1.0
The Kids Are All RightRated ★ 1.0- FMSMRated ★ 1.0
HerstoryRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0