Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
ElioRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5