Series
Ratings
16
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
Dug DaysRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5