Titles you rated
BedevilledRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 0.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0