Movies
Ratings
141
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0