Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5