Titles you rated
New GirlRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
TripleRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5