Movies
Ratings
24
YouthRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 0.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0