Series
Ratings
95
MononokeRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 2.5- BonobonoRated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Montana JonesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
3%Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5