Movies
Ratings
14
The PiratesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0