Series
Ratings
70
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5