Series
Ratings
28
Idle MermaidRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Modern FarmerRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.0