Titles you rated
StokerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0