Movies
Ratings
110
The HimalayasRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 5.0
Camille Claudel, 1915Rated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 1.0
Don't ClickRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 0.5
Love FictionRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5