Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate IIRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Central IntelligenceRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0