Series
Ratings
227
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 1.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0