Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5