Titles you rated
ConfessionsRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
ExitRated ★ 0.5
American PsychoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
Long ShotRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5