Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0