Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0- Normal HumanRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
PawnRated ★ 0.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Breaking and Re-enteringRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The PlotRated ★ 0.5
Big FishRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 5.0