Titles you rated
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5