Series
Ratings
30
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 1.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 1.5
GothamRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
SmallvilleRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 1.5
ArrowRated ★ 4.0