Movies
Ratings
833
Monster HouseRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The UninvitedRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 4.0- OceansRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.5
March of the PenguinsRated ★ 5.0
Pitch BlackRated ★ 3.5