Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
City of AngelsRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 1.5
Frances HaRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0