Movies
Ratings
50
Fists of LegendRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0