Titles you rated
SoulRated ★ 5.0
The TableRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
29+1Rated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0