Series
Ratings
126
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0