Series
Ratings
285
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5