Movies
Ratings
31
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5