Titles you rated
My Little BrideRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
xXxRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0