Series
Ratings
98
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0