Series
Ratings
13
HannibalRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0