Series
Ratings
79
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 2.5
SupacellRated ★ 3.0
KaosRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
GriseldaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Family BusinessRated ★ 3.5
Family BusinessRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0