Movies
Ratings
30
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0