Titles you rated
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5