Series
Ratings
15
Alone in LoveRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
La Dolce VitaRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Beijing My LoveRated ★ 3.5- Land of WineRated ★ 4.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.5
RivalRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5