Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
DangalRated ★ 5.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 0.5
CocoRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5- The Reservoir GameRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
ConstantineRated ★ 4.0