Movies
Ratings
404
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 2.0
The Scarlet LetterRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 4.0
Diary of JuneRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Shall We DanceRated ★ 4.0
The Wedding PlannerRated ★ 3.5
Crazy First LoveRated ★ 3.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.0
He Was CoolRated ★ 1.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0