Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0