Series
Ratings
12
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5