Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 3.0