Movies
Ratings
510
National SecurityRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Mapado 2Rated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
The President who Plays the PianoRated ★ 2.0
North Korean GuysRated ★ 1.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0