Titles you rated
Heading to the GroundRated ★ 0.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 1.5
SoulRated ★ 2.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 1.0
TripleRated ★ 1.5- Invisible ManRated ★ 2.5
- Precious FamilyRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.0