Movies
Ratings
979
The MasterRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 2.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Brigsby BearRated ★ 2.5
The Lost CityRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0