Titles you rated
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
MurdererRated ★ 2.5
True LegendRated ★ 3.0
SwayRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Wild HogsRated ★ 4.0
Dance With The WindRated ★ 3.5
InvictusRated ★ 3.5
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
The UninvitedRated ★ 3.5
Space JamRated ★ 3.0