Movies
Ratings
66
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 4.0