Movies
Ratings
50
FrozenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0