Movies
Ratings
30
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5