Movies
Ratings
53
Love LetterRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
The HostRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0