Series
Ratings
24
My Sibling's RomanceRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0